(VIDEO) SRBIN DVOSTRUKI STRELAC: Nikola Đurđić spasio bruke šampiona Švedske

Izvor: Kurir, 01.Avg.2015, 18:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski napadač za samo šest minuta doneo izjednačenje - 2:2

Srpski napadač Nikola Đurđić postigao je oba gola za Malme u remiju na gostovanju Atvidabergsu - 2:2.

Domaćin, koji je poslednji na tabeli, vodio je posle prvog poluvremena 2:0, ali je Đurđić golovima u 47. minutu iz penala i 53. doneo izjednačenje. Aktuelni prvak Švedske je osvojio samo bod, jer se rezultat u nastavku nije menjao.

Malme će sledeće nedelje igrati revanš sa Salcburgom u kvalifikacijama za Ligu šampiona pošto je prvi meč u Austriji izgubio 0:2.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.