(VIDEO) ŠAMPION RUTINSKI: Barselona pobedila Levante i učvrstila se na vrhu tabele

Izvor: Kurir, 07.Feb.2016, 14:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Barselone kao gosti su pobedili Levante 2:0 u utakmici 23. kola španskog prvenstva.

Tim Luisa Enrikea je poveo autogolom igrača domaćeg tima Navara u 22. minutu, a konačan rezultat postavio je Luis Suarez u 92. minutu.

Urugvajcu je to bio 20. prvenstveni gol.

Barseloni su poništena dva gola zbog ofsajda, pri čemu su sudije pogrešile kada je Lionel Mesi u drugom minutu savladao golmana Marina, jer se Argentinac nije nalazio u nedozvoljenoj poziciji.
Šampion se 17. pobedom u Primeri ove sezone učvrstio na vrhu tabele, sa 54 boda, tri više i utakmicom manje od drugoplasiranog madridskog Atletika, i šest više od trećeplasiranog Reala.

Levante je ostao zakucan za dno, sa samo 17 bodova.

Navarro OWN GOAL (0:1) Ud Levante vs Fc Barcelona by OfficialGoals

Autor: Kurir sport

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.