(VIDEO) NIJE ZA DŽABE NAJBOLJI NA SVETU: Pogledajte kako je golman Rajković spasao Zvezdu debakla

Izvor: Kurir, 02.Jul.2015, 23:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Predrag Rajković u drugom poluvremenu osujetio igrače Kairata da postignu još koji gol

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Kairata 0:2 u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope i značajno umanjili šanse da se domognu sledeće runde.

Međutim, rezultat je mogao da bude još gori po crveno-bele da pred njihovim golom nije stajao Predrag Rajković. Zvanično najbolji golman sveta do 20 godina je u drugom poluvremena odbranio >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << tri velike šanse koje su imali gosti. Islamkan, Sito Rijera i Izael nisu uspeli da savladaju kapitena Zvezde.

Podsetimo, Kairat je tokom prvog poluvremena, pri rezultatu 0:0, imao dve odlične prilike, ali su njegovi igrači u tim situacijama šutirali pored gola.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.