UŽIVO: Real - Barselona 3:1 (90. minut)! Silni Madriđani

Izvor: Vesti-online.com, 25.Okt.2014, 19:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Golovima Pepea u 50. i Benzeme u 61. minutu, Real vodi 3:1 protiv Barselone u "El Klasiku".

Džejms Rodrigez i Kristijano Ronaldo slave treći gol Reala

Golman Barselone Bravo kapitulirao je posle 755 minuta.

81. minut - U kornerima 10:3 za Barselonu. Jalovi napadi Katalonaca.

77. minut - Na "Santijago Bernabeu" veće je počelo "Ole". Navijači Reala slave već trijumf protiv ljutog rivala.

67. minut - Ivan Rakitić je pokušao iz daljine, ali nema promene rezultata. Real sigurno korača ka pobedi u "El klasiku".

61. minut - GOOOL - Benzema. Fenomenalna akcija Reala. Isko je dodao loptu Rodrigezu, a ovaj maestralno našao Francuza, koji vara Brava.

56. minut - Matje šutira sjajno, ali je Kasiljas dobro odbranio.

50. minut - GOOOL - Posle kornera Pepe je najviše skočio i postigao vodeći gol za Real. Centrirao je Toni Kros.

49. minut - Ronaldo se našao u sjajnoj šansi posle asistencije Benzeme, ali je izblokiran.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

45+1. minut - Kraj prvog poluvremena.

44. minut - Džejms Rodrigez je imao dobru šansu, ali je glavom šutirao pored gola.

43. minut - Malo je splasnuo ritam.

39. minut - Barselona preti iz prekida, ali ostaje 1:1.

35. minut - GOOOL - Kristijano Ronaldo postiže gol iz penala. To je njegov 14. pogodak u "El Klasiku. Golman Bravom kapitulitao je posle 755 minuta.

34. minut - Penal za Real. Pike je igrao rukom. Dobio je žuti karton.

32. minut - Novi udar Reala, ali Bravo i dalje odoleva.

27. minut - Barselona je malo "umrtvila" igru, zaustavila je one uraganske napade domaćina na startu meča.

23. minut - Kasiljas je sjajno intervenisao posle šuta Mesija. Velika šansa za Barselonu.

20. minut - Real i dalje napada, bolji je, ali Barselona vodi golom Nejmara.

16. minut - Toni Kros pokušava iz daljine, ali je siguran bio Bravo. Suarez u dobroj akciji, korner za Barselonu.

14. minut - I Nejmar je dobio žuti karton. Oba napadača Barselone su požutela.

11. minut - Benzema pogađa prečku, iz odbitka napadač Reala šutira preko gola.

10. minut - Incijativa Reala. Odbrana Katalonaca na mukama.

9. minut - Grub start Lionela Mesija. Argentinac dobio žuti karton.

7. minut - Benzema se našao u sjajnoj šansi, ali ostaje vođstvo gostiju.

6. minut - Ronaldo pokušava iz slonbodnog udarca, ali samo u živi zid.

4. minut - GOOOOL - Vodi Barselona. Strelac Nejmar, posle odlične solo akcije.

1. minut - Utakmica je počela.

REAL MADRID: Kasiljas, Karvahal, Pepe, Ramos, Marselo, Kros, Modrić (od 89. Arbeloa), Isko (od 83. Iljamendi), Rodrigez, Ronaldo, Benzema 89 (od 87. Kedira).

BARSELONA: Bravo, Alveš, Pike, Maskerano, Matje, Ćavi (od 60. Rakitić), Buskets, Inijesta (od 72. Roberto), Mesi, Nejmar, Suarez (od 70. Pedro).

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.