UŽIVO: Real - Barselona 0:1 (26. minut)! Nejmar načeo kralja, Mesi promašio zicer

Izvor: Vesti-online.com, 25.Okt.2014, 18:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UŽIVO: Real - Barselona 0:1 (26. minut)! Nejmar načeo "kralja", Mesi promašio zicer

Golom Nejmar u četvrtom minutu, Barselona vodi 1:0 na "Santijago Bernabeu".

Večita dilema, ko je bolji: Kristijano Ronaldo ili Lionel Mesi

Ko će biti bolji danas - Kristijano Ronaldo ili Lionel Mesi, verovatno dvojica najboljih fudbalera današnjice. Mesi je postigao 21 gol u "El Klasiku", a Portugalac 13. Luis Enrike odlučio se da šansu od prvog minuta dao Luis Suarezu, kome je danas istekla suspenzija od strane FIFA. Zanimljivo, mreža golmana Brava >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << još je netaknuta u ovoj sezoni Primere (gol razlika Katalonaca 22:0).

23. minut - Kasiljas je sjajno intervenisao posle šuta Mesija. Velika šansa za Barselonu.

20. minut - Real i dalje napada, bolji je, ali Barselona vodi golom Nejmara.

16. minut - Toni Kros pokušava iz daljine, ali je siguran bio Bravo. Suarez u dobroj akciji, korner za Barselonu.

14. minut - I Nejmar je dobio žuti karton. Oba napadača Barselone su požutela.

11. minut - Benzema pogađa prečku, iz odbitka napadač Reala šutira preko gola.

10. minut - Incijativa Reala. Odbrana Katalonaca na mukama.

9. minut - Grub start Lionela Mesija. Argentinac dobio žuti karton.

7. minut - Benzema se našao u sjajnoj šansi, ali ostaje vođstvo gostiju.

6. minut - Ronaldo pokušava iz slonbodnog udarca, ali samo u živi zid.

4. minut - GOOOOL - Vodi Barselona. Strelac Nejmar, posle odlične solo akcije.

1. minut - Utakmica je počela.

REAL MADRID: Kasiljas, Karvahal, Pepe, Ramos, Marselo, Kros, Modrić, Isko, Rodrigez, Ronaldo, Benzema.

BARSELONA: Bravo, Alveš, Pike, Maskerano, Metju, Ćavi, Buskets, Inijesta, Mesi, Nejmar, Suarez.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.