Torino pobedio Bolonju

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Nov.2015, 21:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Torina pobedili su večeras na svom terenu Bolonju sa 2:0, u utakmici 14. kola italijanskog prvenstva i ostvarili drugu uzastopnu pobedu.

Torino je poveo u 75. minutu golom Andree Belotija, a konačan rezultat postavio je Đuzepe Vives u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Torino se posle druge uzastopne pobede u prvenstvu popeo na deveto mesto na tabeli sa 21 bodom, a Bolonja je vezala drugu utakmicu bez pobede, zauzima 17. mesto sa 13 bodova i dva boda je dele od zone ispadanja.

Fudbaleri Milana i Sampdorije igraju večeras od 20.45.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.