Senta pobedonosno kroz Pazovu

Izvor: FudbalSrbija.net, 26.Okt.2014, 10:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

26.10.2014.

Ekipa Sente je zabeležila još jedan trijumf u seriji,ovaj put na gostovanju u Novoj Pazovi protiv domaćeg Radničkog rezultatom 3-1.Susret je bio odlučen nakon prvog poluvremena u kojem su gosti dominirali i postigli tri gola.

Mrežu domaćeg tima je načeo Milivojev u osmom minutu utakmice,a do kraja prvog dela golove postižu i Popović(38) i Matić(44).Utešni pogodak za domaću ekipu postiže Balešević sa bele tačke u 77 minutu,a ovom pobedom Senta izbija >> Pročitaj celu vest na sajtu FudbalSrbija.net << na prveo mesto na tabeli.