SRBIN U SERIJI: Komazec ponovo doneo pobedu Južnoj Kini

Izvor: Kurir, 26.Sep.2016, 17:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Tim Južne Kine je slavio na gostovanju ekipi Vofu Taj Poa sa 2:1, a Komazec je drugi put bio čovek odluke svog tima

Južna Kina je povela preko Mahame Avala u 22 minutu, da bi Juto Nakamura izjednačio za Vofu Taj Po u 69

Međutim, samo deset minuta kasnije, Komazec je ponovo zablistao i doneo svom klubu drugu pobedu ove sezone

Komazec je Južnoj Kini doneo i pobedu u prvom kolu šampionata, kada je njegov tim slavio protiv Hong Kong Saplinga >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << sa 1:0 Srpski fudbaler je bio dva puta strelac i u četvrtfinalu AFC kupa, u oba meča sa Džohor Darul Tazimom, u kojoj je Južna Kina poražena ukupnim rezultatom 3:2 Na taj način, Komazec je na svakoj zvaničnoj utakmici u dresu Južne Kine uspeo da nađe put do mreže protivnika

Isto je činio tokom pripremnog perioda u avgustu mesecu, kada je na osam mečeva postigao devet golova, a priliku da nastavi svoj niz imaće sledeće nedelje, kada zajedno sa saigračima dočekuje Istern, drugoplasirani tim lige, koji ima takođe maksimalan skor u prva dva kola

Autor: Kurir sport

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.