SERIJA A: Napoli bolji od Milana uz dva igrača više (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 28.Avg.2016, 00:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Napolija savladali su Milan sa 4:2 u poslednjem meču dana italijanske Serije A.
Napoli je pokazao da će i ove godine biti kandidat za najviši plasman. Pao je Milan, doduše uz dva igrača više.
Napolitanci su vodili sa 2:0, Milan je izjednačio na 2:2, ali je tim Napolija uspeo da se povrati i ponovo dođe do prednosti.
Igrači u plavim dresovima su poveli preko Milika u 18, da bi isti igrač svojim drugim golom povećao na 2:0 u 35. minutu.
Tim rezultatom >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << je završeno prvo poluvreme, a u drugom – šok. Prvo Nijang u 51, a potom i Suso u 55. poravnavaju, i donose nadu Milanu da može do preokreta.
Kaljehon je u 74. minutu vratio Napoliju prednost, a potom je Kučka, minut kasnije, dobio dva vezana kartona – prvo zbog faula, a potom i zbog nesportskog ponašanja, i tako ostavio Milan sa igračem manje.
Potom je, u 88. minutu, Nijang svojim drugim žutim dodatno olakšao posao Napoliju, a Romanjoli je potvrdio trijmf Napolija autogolom u trećem minutu nadoknade.