Kategorije
Vaš glas
U fokusu
Regioni
Izvori


Kako izgleda to?

Arhiva

Korisnicki servisi

Naši sajtovi

Prijatelji sajta


Remi na Marakani, poraz Partizana  

18.Sep.2006, 11:00, Izvor: B92      Remi na Marakani, poraz Partizana



Fudbaleri Mladosti iz Apatina izbili su na prvo mesto Meridijan Superlige, pošto su u derbiju šestog kola pobedili Partizan 1:0.

U poslednjem meču kola Crvena zvezda je uspela da u finišu osvoji bod protiv Bežanije, posle remija - 1:1.

Jedini gol u Apatinu postigao je Saša Drakulić u 60. minutu.

Mladost posle šest kola ima petnaest bodova i ponovo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je prestigla OFK, koji je noć proveo na čelu lige. Crvena zvezda ima dva boda manje od Mladosti, a jedan bod manje od OFK Beograda.

Partizan je posle tri startne pobede vezao tri poraza, sva tri rezultatom 1:0.

Na Marakani Bežanija je igrala daleko bolje - organizovanom odbranom i sjajnim kontrama u izvođenju sjajnog asistenta Marija Đurovskog i egzekutora Žarka Lazetića gosti s leve obale Save opasno su pretili, a zatim i poveli pre isteka sata igre.

Zvezda je konstantno napadala, ali je to radila totalno neorganizovano, pa je dobra odbrana Bekvalčeve ekipe lako čuvala mrežu sve do samog finiša. Tada je domaćin imao mnogo sreće, pošto je posle dužeg odbijanja lopta pala ispred Biševca, koji je sa peterca pogodio prečku, a odbitak je od golmanovih leđa završio u mreži. Dva minuta kasnije, Trišovićev ps za Đokića umalo je doneo Zvezdi i potpuni preokret, koji bi po odnosu snaga na terenu bio nezaslužen.

Zvezda sa Zemunom igra u sredu zaostali meč, dok ostali superligaši tada počinju takmičenje u Kupu. U subotu je na programu "večiti derbi".

Nastavak na B92...   
Losa vest 0 Dobra vest 0



Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti

Dodajte komentar

Anti-SPAM zaštita: koliki je zbir brojeva jedan i dva?
(uneti brojku slovima, na primer: PET)


Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !