REMIJER LIGA: Arsenal srušio Bornmut za manje od dva minuta (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 07.Feb.2016, 19:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U prvom meču nedeljnog programa Premijer lige, Arsenal je kao gost savladao Bornmut 2:0 (2:0).

“Topdžije” su meč rešile za svega dva minuta. Igrao se 23. minut kada je posle centaršuta Žiru glavom loptu spustio do Ozila, a ovaj pogodio za 0:1. Samo nešto više od minut kasnije Ramzi je dodao loptu do Čembrlena, a ovaj je probacio golmanu korz noge za 2:0. Do kraja prvog dela igre “tobdžije” su mogle i do veće prednosti, ali je Boruč odbranio šut Sančeza. >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs <<
Do kraja utakmice Bornmut je imao dve šase u nadoknadi vremena. Prvo je šutirao Kuk, ali je Čeh odbranio, posle je pokušao glavom i Arter, ali bez uspeha.
(Izvor: RuTube)