Povreda Jankovića u pobedi Verone, Lacio nije iskoristio kiks Rome

Izvor: Blic, 26.Apr.2015, 17:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Verona je golovima Luke Tonija u drugom poluvremenu rešila susret protiv Sasuola, ali utakmicu po dobrom sigurno neće pamtiti Boško Janković koji je već posle 14 minuta >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << igre morao da bude zamenjen zbog povrede, a umesto njega je ušao Valoti. Još uvek nije poznato koliko će Janković morati da pauzira.

Lacio je sve imao u svojim rukama, mogao je da pobegne gradskom rivalu Romi i dodatno joj zagorča život, a tako je i krenuo, pošto je Miroslav Klose u 45. minutu zatresao mrežu Kjeva. Ipak, "leteći magarci" su 15 minuta pre kraja pokvarili slavlje i poravnali preko bivšeg talenta Milana Paloskija.

Parma nema para, a i gotovo sigurno ispada u Seriju B, ali zato ima srce, što je i pokazala protiv Palerma pošto je uzela sva tri boda na svom terenu pobedom protiv Palerma golom Noćerina u 22. minutu sa bele tačke.

Đenova je do 53. minuta rešila pitanje pobednika protiv Ćezene golovima Bertolaćija, Perotija i Pavoletija, dok je gostujuća ekipa postigla počasni pogodak, tačnije Karbonero. Ćezenin Ze Eduardo zaradio je crveni karton u drugom minutu nadoknade, ali to nije uticalo na poslednjih 60 sekundi igre.