Pobeda Mladosti na startu prolećnog dela

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Feb.2017, 20:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Mladosti savladali su večeras u Lučanima ekipu Radničkog iz Niša 1:0 (0:0) u premijernoj utakmici 22. kola Superlige Srbije.

Jedini strelac na meču bio je napadač Lučanaca Milan Bojović u 79. minutu iz penala.

Samo tri minuta kasnije gosti su imali veliki priliku da izjednače, Lazar Arsić izveo je jedanaesterac, ali ga je pročitao golman Nemanja Krznarić.

Mladost je 11. trijumfom došla na visoko četvrto mesto na tabeli, dok je Radnički >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << trenutno na deobi sedme pozicije.

Parovi 22. kola Superlige, sutra: Borac - Bačka (14), Napredak - Voždovac (14), Crvena zvezda - Novi Pazar (15), Čukarički - Javor (17). Nedelja: Metalac - Radnik (14), Rad - Partizan (14), Spartak - Vojvodina (14).

Tabela: Crvena zvezda 54, Partizan 48, Vojvodina 45, Mladost 37, Napredak 35, Javor 32, Radnički 30, Spartak 30, Voždovac 27, Rad 24, Metalac 22, Čukarički 20, Radnik 20, Bačka 18, Borac 15, Novi Pazar 12.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.