Izvor: HotSport.rs, 26.Apr.2015, 22:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRIMERA: Real slavio u Vigu posle preokreta, Ćićarito nastavio da rešeta (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida slavili su u Vigu protiv Selte rezultatom 4:2 (3:2) u 33. kolu Lige Primere.

Real Madrid je ovim trijmfom zadržao korak za vodećom Barselonom, pošto tim Karla Anćelotija i dalje ima dva boda manje od Katalonaca.
Selta je povela golom Nolita u devetom minutu, ali je već u 16. Kros izjednačio da bi u 24. Ćićarito preokrenuo na 2:1.
Ipak, Selta je nastavila sa svojom prepoznatljivom napadačkom igrom i u 28. minutu nakon kontre Mina >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << je izjednačio na 2:2.
Kada se činilo da će ekipe na pauzu otići remijem, Džejms Rodrigez je uz mnogo sreće pogodio mrežu za 2:3.
Madriđani su nekako izdržali nalete Selte početkom drugog poluvremenu, a sve dileme oko pobednika rešio je Ćićarito u 69. minutu.