Izvor: HotSport.rs, 14.Feb.2016, 01:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRIMERA: Prva pobeda Nevila u Valensiji, remi Depora i Betisa (VIDEO)

Fudbaleri Valensije konačno su ostvarili trijumf pod vođstvom Gerija Nevila i to nad Espanjolom rezultatom 2:1.

Valensija je ostvarila prvu pobedu od novembra u španskom prvenstvu. I to na jedvite jade u 24. kolu nad ne toliko jakim Espanjolom ove sezone. I još posle preokreta.
Goste je u vođstvo doveo Duarte u 52. minutu, ali je Negredo izjednačio u 71. minutu, da bi Čerišev, pojačanje iz Reala, samo pet minuta posle toga doneo pobedu svom timu.

Poslednji meč dana odigran je na ‘Rijazoru’ u La Korunji gde je viđeno četiri gola i meč u kom nije bilo pobednika. Domaćin je prvi poveo u 15. minutu golom Bertaginosa, a zatim su zeleno-beli preokrenuli preko Musonda u 20. i Vargasa koji je bio strelac u 37. minutu.
Izjednačenje i ispostavilo se konačan rezultat postavio je Fažr posle šest minuta igre u drugom delu, za konačnih 2:2.