Izvor: HotSport.rs, 01.Mar.2015, 00:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRIMERA: Pet golova i pobeda Malage na Rosaledi (VIDEO)

Prošlonedeljnu pobedu protiv Barselone na Kamp Nou fudbaleri Malage su nadgradili trijumfom protiv Hetafea pred svojim navijačima u meču 25. kola Primere – 3:2 (1:0).

Činilo se da će Andalužani daleko lakše doći do trijumfa kada su u 68. minutu poveli sa 3:1 golom Orte koji se upisao u strečce posle Huanmija i Darder, koji je pravom bombom sa oko 30 metara dao drugi gol za domaćina.

All Goals – Malaga 3-2 Getafe – 28-02-2015 by VideoGreen
Međutim, >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << Vaskez je svojim drugim pogotkom na meču u 76. minutu vratio neizvesnost u ovaj duel, ali ispostaviće se da je to bilo sve pošto je ostalo 3:2. Podsećamo da su Madriđani na ovaj meč došli bez prvog trenera odnosno vodio ih trener omladinaca, a da su kandidati za klupu Hetafea dva srpska stručnjaka – Milinko Pantić i Veljko Paunović.
Malaga ostaje na sedmoj poziciji sa 41 bodom iz 25 odigranih mečeva, a Hetefe će bez obzira na rezultate preostalih mečeva ostati na 14. mestu sa 26 poena.