PRIMERA: Hetafe ostao na nuli, remi u Las Palmasu

Izvor: HotSport.rs, 31.Avg.2015, 00:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Najzadovoljniji tim u poslednja dva meča 2. kola Primere je svakako Granada koja je na gostovanju u Madridu ostvarila prvi trijumf u sezoni.

Gosti su golovima EL-Arabija i Sukesa za samo tri minuta došli praktično do nedostižne prednosti za Hetafe koji je samo uspeo da smanji zaostatak pogotkom Lafite u 80. minutu.
Na Kanarskim ostrvima u duelu domaćeg Las Palmasa i Levantea nije bilo pogodaka pa su tako oba tima došla do prvih bodova u ovoj takmičarskoj godini. >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs <<