Odbojkaši Novog Pazara prate Vojvodinu

Izvor: B92, 28.Nov.2015, 23:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkaši Novog Pazara pobedili su u Ljigu ekipu Spartaka sa 3:1 u setovima (19:25, 25:23, 25:22, 30:28) u šestom kolu Superlige.

Branislav Radović je u meču koji je trajao 106 minuta predovodio Pazarce sa 19 poena, a pratili su ga Nemanja Stevanović sa 12 i Radiša Stevanović sa 10 poena.

Najefikasniji u poraženom timu bio je Milan Perić sa 16 poena, Radoslav Dojčilović dodao je 13, dok je Marko Radosavljević upisao 12 poena.

Novi Pazar je napredovao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << do drugog mesta na tabeli sa četiri pobede i porazom, uz utakmicu manje, a vodeća Vojvodina ima trijumf više. Spartak je peti sa po tri pobede i poraza.

Pazar će u derbiju sedmog kola biti domaćin Vojvodini, dok će Spartak gostovati kraljevačkoj Ribnici.

U drugom večerašnjem susretu, Ribnica slavila je kao gost protiv Klek Srbijašuma sa 3:1.

Dan ranije, Crvena zvezda je u Beogradu pobedila Niš sa 3:0, dok je Vojvodina u Novom Sadu bila bolja od Inđije rezultatom 3:1.

Poslednju utakmicu šestog kola odigraće sutra u Kragujevcu ekipe Radničkog i Partizana.