NASTAVIO GOLGETERSKU SERIJU: Miroslav Radović strelac u porazu Legije

Izvor: Kurir, 22.Feb.2017, 16:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Gosti su pred 17500 navijača na „Pepsi areni“ u Varšavi već posle 50 minuta praktično obezbedili trijumf, a Radović je samo ublažio poraz svog tima

Patrik Lipski je doveo Ruh u vođstvo u 14 minutu, Maćej Urbančik je udvostručio prednost u 42, a samo devet minuta kasnije bilo je 3:0 za goste zahvaljujući Jaroslavu Nizgodi Radović je postavio konačan rezultat utakmice u 84 minutu, a tokom cele utakmice je bio najbolji igrač Legije

Tim iz Varšave >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je kontrolisao igru tokom većeg dela susreta, imao je loptu u posedu 75 odsto vremena, ali nije koristio svoje šanse

Radović, koji je prošlog četvrtka na utakmici Lige Evrope protiv Ajaksa nosio kapitensku traku Legije, je tako stigao do desetog gola ove sezone, računajući dva pogotka madridskom Realu u Ligi šampiona

Legiji je to bio šesti poraz ove sezone, posle kojeg drži treće mesto na tabeli sa 38 bodova, pet manje od vodeće Lehije, a između se nalazi Jagielonija

Narednu utakmicu fudbaleri Legije igraju u četvrtak, kada gostuju Ajaksu u revanšu šesnaestine finala Lige Evrope U prvoj utakmici, koja je odigrana pre četiri dana u Varšavi, bilo je bez golova

Autor: Kurir sport

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.