Modrić doneo pobedu Realu protiv Granade

Izvor: Beta, 07.Feb.2016, 23:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na gostovanju ekipu Granade sa 2:1 u utakmici 23. kola španske Primere. Real je poveo golom Karima Benzeme u 30. minutu, a Granada je za dobru igru nagradjena izjednačenjem u 60. minutu meča. Strelac tog gola bio je Jusef El Arabi. Madridjani su u finišu utakmice, u 85. minutu, ipak, stigli do trijumfa posle odličnog šuta i gola Luke Modrića sa 22-23 metra.To je, inače, bio prvi pogodak hrvatskog reprezentativca u ovoj sezoni. Real je ovim trijufom ostao u trci za prvo mesto, sada je treći na tabeli Primere sa 50 bodova, odnosno ...