Miranda sprečio čudo, Atletiko ostao lider (VIDEO)

Izvor: Sportski Žurnal, 18.Apr.2014, 23:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Koliko se samo namučio Atletiko na „Visente Kalderonu“ u duelu protiv autsajdera Elčea. Sačuvali su gosti svoju mrežu do poluvremena, a kako je samo bilo navijačima domaćih posle 50. minuta!
Naime, tada je Atletiko imao idealnu šansu da povede, sa jedanaesterca, loptu je uzeo David Vilja, ali je Erera odbranio. Usledile su muke za eipu Dijega Simeonea.

Atletico (M) – Elche, Miranda (1-0), 18.04. by dm_525b2245553f8
Ipak, čudo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << je sprečio Miranda, koji je sjajno zahvatio loptu glavom posle kornera Sose. U nadoknadi vremena još jedan jedanaesterac za domaće, ali je ovoga puta Dijego Kosta bio precizan za konačnih – 2:0.