Mihini Bikovi se razgoropadili: Torino rastrgao Bolonju, ali se Ljajić opet povredio (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 29.Avg.2016, 00:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Siniša Mihajlović je zabeležio prvu pobedu u novom klubu, pošto je njegov Torino savladao Bolonju sa 5:1. Briljirao je Andrea Beloti, koji je postigao čak četiri pogotka, a mogao je i pet, pošto je promašio penal u 84. minutu.

Uz njega, još je Martinez postigao pogodak u 53. minutu za totalno gaženje Mihinog bivšeg kluba, koji je vodio pre nekoliko sezona.

Tako je Torino došao do prve pobede ove sezone, nakon >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << što je poražen od Milana u prvom kolu, pa je srpski stručnjak pokazao polovičan učinak protiv svojih bivših klubova u prva dva kola.

Adem Ljajić je meč započeo u startnoj postavi, ali je već u 26. minutu morao da napusti teren zbog nove povrede, a zamenio ga je upravo Martinez, koji je kasnije i postigao gol. Utešni gol za Bolonju postigao je Taider u 32. minutu.

Roma je u 88. minutu izgubila dva boda na gostovanju Kaljariju. Vodila je Vučica sa 2:0 golovima Perotija i Strotmana, ali ej Borijelo u 56. minutu smanjio prednost, da bi kasnije Sau u završnici sačuvao bod na Sardiniji.

Sasuolo je nastavio sa dobrim igrama i u Seriji A, pošto su došli do druge pobede i dele prvo mesto sa maksimalnih šest bodova. Bili su bolji od Peskare na svom terenu sa 2:1 uz pogotke Defrela i Berardija.