Manćini mora da čeka na svoj prvi mančesterski derbi
05.Jan.2010, 19:45, Izvor: Blic
Utakmice polufinala Liga kupa Engleske, koje su na programu bile danas i sutra, odložene su zbog obilnih snežnih padavina i izuzetno niske temperature.
U završnici Karling kupa danas je trebalo da se sastanu Blekburn i Aston Vila, dok je sutra na programu bio gradski derbi između Mančester sitija i Mančester junajteda.
Čelnici klubova iz Mančestera dogovorili su >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << se da utakmica na Istlendu bude odigrana 19. januara, a revanš na Old Trafordu zakazan je za 27. januar.
Za sada nije određeno kada će polufinalne utakmice odigrati Blekburn i Aston Vila.
Nastavak na Blic...
| Pročitaj ovu vest iz drugih izvora
0
0
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.