Malaga slomila Levante i izbacila ga iz lige

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 02.Maj.2016, 22:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Malage pobedili su večeras na svom terenu Levante sa 3:1 u 36. kolu Primere i tako izbacili goste iz najvišeg ranga takmičenja u Španiji.

Malaga je povela u 30. minutu golom Duja Čopa, a Levante je izjednačila preko Hosea Moralesa u 42. Rezultat se nije menjao sve do finiša, a onda su Čop u 89. i Čori Kastro u 93. minutu doneli trijumf Malagi.

Levante je poslednji na tabeli i dva kola pre kraja ima šest bodova manje od Rajo Valjekana, Hihona i Hetafea.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.