Lester je šampion Premijer lige

Izvor: NoviMagazin.rs, 02.Maj.2016, 22:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Lestera osvojili su svoju prvu titulu prvaka Engleske, pošto je prvi rival Totenhem odigrao večeras 2:2 sa Čelsijem i izgubio svaku šansu da stigne prvoplasiranu ekipu.

Lester dva kola pre kraja ima 77 bodova, sedam više od Totenhema.

Totenhem je na poluvremenu vodio 2:0 golovima Harija Kejna u 35. i Son Hung-Mina u 44. minutu.

Čelsi je smanjio u 58. minutu preko Gerija Kejhila u 58. minutu, a izjednačio je u 83. pogotkom Edena Azara.

Totenhem može da ostane i bez drugog mesta, pošto njegov najveći rival Arsenal ima tri boda manje.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.