LUDI TIKET (-), ponedeljak, 3.827.347 dinara: Loš finiš u Finskoj

Izvor: MozzartSport.com, 25.Jul.2016, 09:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sve je išlo kako treba do poslednjeg meča na tiketu…

Malo je nedostajalo našem igraču sa Zlatibora da postane milioner! Odigrao je nekoliko varijanti igara na golove, pogodio je četiri puta i bio nadomak skoro 4.000.000 dinara, ali su ga Finci zaustavili…

Na dva para opredelio se za igru tgg 1GG (oba tima će dati po jedan ili više golova u prvom poluvremenu). Prvi je prošao u Poljskoj na susretu Pjast – Visla Plok 2:1 (1:1), a drugi u japanskoj Džej ligi >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << i meču Džef Junajted – Šimicu 3:4 (1:2)

Utakmicu Hamarbi – AIK u Švedskoj namenio je za igru 1ug 3+ (ukupan broj golova na poluvremenu će biti tri ili više). Tako je i bilo, gosti su golove postizali u 11, 17 i 38. minutu za konačnih 0:3.

Za preostala dva para namenio je igru ug 5+ (ukupan broj golova na utakmici će biti pet ili više). Ona se pokazala kao podesna za još jedan meč u Japanu. Ovog puta u drugoj ligi gde su ekipe M. Zelvija i Mito Holihok odigrale nerešeno (3:3).

Nažalost, očekivana goleda nije došla u Finskoj gde je Rops savladao HIFK minimalnim rezultatom (1:0).

Na uplaćenih 500 dinara i ukupnim koeficijentom 7.153 naš igrač mogao je da zaradi 3.827.347 dinara, a u ovu sumu uračunat je MOZZART bonus koji je na pet odigranih parova dobitak povećao za sedam odsto, pošto je tiket odigran u toku akcije HAPPY HOUR (svaki dan od 9.00 do 11.00 i od 21.00 do 23.00). Dakle, bonus na ovom tiketu iznosi 250.387 dinara.