LIGA EVROPE: Asistencija Kuzmanovića, Vidić neprelazan, Inter pobedio! (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 21.Avg.2014, 01:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U prvim mečevima plej-ofa za Ligu Evrope pobede su ostvarili Inter i Dnjepar

Dve utakmice plej-ofa za Ligu Evrope odigrana su u sredu, a pobede su ostvarili Inter protiv Stjernana sa 3:0, odnosno Dnjepar protiv Hajduka iz Splita sa 2:1!

Tim iz Milana je na gostovanju na Islandu slavio golovima Ikardija u prvom poluvremenu, odonsno Doda i D’Ambrosija u nastavku.

Interesantno je da je asistent kod trećeg pogotka “neroazura” bio srpski reprezentativac >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << Zdravko Kuzmanović, koji je u igu ušao sa klupe u 88. minutu, a samo minut mu je bio potreban da uposli D’Ambrosija za konačan rezultat.

U startnoj postavi Intera bio je Nemanja Vidić, pod čijom je komandom odbrana “neroazura” uspela da ne poklekne nijednom u toku 90 minuta. Srpski fudbaler je uspeo da zaradi žuti karton u 64. minutu susreta.