Kec zaokružen u 95. minutu! Feirense kroz dramu do premijernog slavlja (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 21.Avg.2017, 23:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sreća uz domaćina, koji je nakon dva remija osvoji prva tri boda u Primeiri - 2:1

Od miroljubivog remija, do pobede posle drame u 95. minutu! Feirense je došao do premijernog slavlja u novoj sozoni zahvaljujući pogotku Tijaga Silve sa bele tačke u petom minutu nadoknade meča sa Pasoš Fereiorom – 2:1 (1:1).

Gosti su imali mnogo razloga za nezadovoljstvo, jer dosuđeni jedanaesterac nije bio baš očigledan, ali to nije smetalo Silvi da rutinski pogodi >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << mrežu rivala.

Fereira je povela ranim golom Veltona, ali je domaćin na vreme izjednačio zahvaljujući Egnekaru Etebu, koji se u nekoliko navrata povezivao sa dolaskom u Partizan.

Taj gol je otvorio utakmicu u drugom poluvremenu, ali je odluka pala tek u poslednjim trenucima meča, za drugi poraz Feirensea u ovoj sezoni.