Katanec novi trener Olimpijakosa
30.Okt.2002, 12:00, Izvor: B92
Bivši selektor fudbalske reprezentacije lovenije Srećko Katanec postavljen je za novog trenera grčkog prvoligaša Olimpijakosa, nezvanično je danas objavljeno u Ljubljani.
Katanec, koji od nedelje boravi u Atini, navodno je sa vlasnikom Olimpijakosa Sokratesom Kokalisom postigao dogovor za angažman od godinu dana sa mogućnošću produženja.
Ugovorom je, kako javljaju slovenački >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mediji, predvidjeno da će Katanec voditi Olimpijakos za godišnju platu od 750 hiljada evra.
Katanec nije prvi Slovenac koji dolazi u Olimpijakos. Njegov član je u sezoni 1999/2000. bio "loš momak" slovenačkog fudbala Zlatko Zahović, koji je nakon sukoba sa rukovodstvom napustio klub pre kraja sezone.
Pored Kataneca, u Olimpijakos će doći još jedan Slovenac, ali u košarkaški klub, koji bi trebalo da preuzme Slobodan Subotić.
Nastavak na B92...
0
0
Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !