Kaljari razbio Parmu za nadu

Izvor: B92, 04.Maj.2015, 22:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Kaljarija ubedljivo su savladali Parmu 4:0, u poslednjem meču 34. kola Serije A.

Tim sa Sardinije je drugom pobedom u poslednja tri kola vratio nadu za opstanak u Kalču.

Četiri kola pre kraja sezone Kaljari ima šest bodova manje od Atalante, koja je najbliži rival iz sigurne zone. Parma je odavno novi član Serije B.

Kaljari je ovaj meč rešio već u prvih 15 minuta pogocima Ekdala i Farijasa, u 38. minutu Mpoku postiže treći gol na meču, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dok je konačan rezultat pola sata pre kraja postavio Duje Čop.

Ekipa sa Sardinije u sledećem kolu gostuje šampionu Juventusu, dok Parma čeka Napoli.