Jokan, konačno! (foto)

Izvor: Sportske.net, 13.Feb.2016, 16:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dugo je Slaviša Jokanović čekao na prvi trijmf na klupi Fulama, danas ga je dočekao, u velikom stilu!

Posle pet vezanih mečeva u Čempionšipu bez trijumfa na klupi Fulama, Slaviša Jokanović je konačno osetio  slast pobede u takmičenju u kojem je prošle sezone ostvarivao izvanredne rezultate sa Votfordom.

Tim sa Krejven Kotidža danas je gostovao Kvins Park Rendžersu i posle znatno bolje igre slavio sa ubedljivih 3:1.

Fulam je poveo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u 35. minutu golom MekKormaka, a samo pet minuta kasnije Musa Dembele je duplirao vođstvo gostiju.

Ni tu se Fulam nije zaustavio do kraja poluvremena, pa je u 45. minutu Kerni rešio pitanje pobednika - 0:3.

U nastavku, KPR je tek u nadoknadi vremena uspeo da ublaži poraz golom Čerija.

Ovo je sedmi trijumf Fulama od početka sezone i trenutno se nalazi na 17. mestu sa 32 osvojena boda.