Izvor: Telegraf.rs, 16.Sep.2014, 01:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Janković sa klupe gledao preokret Verone! (VIDEO)

Palermo je poveo, ali je ekipa srpskog internacionalca uspela da upiše pobedu

Fudbaleri Verone savladali su na domaćem terenu ekipu Palerma sa 2:1, u poslednjoj utakmici 2. kola italijanske Serije A.

Verona je uz mnogo muke slavila protiv povratnika u elitu, a uspeh je izborila nakon preokreta.

Palermo je poveo već u 18. minutu, ali je domaćin u nastavku obezbedio sva tri boda pogotkom iz penala i autogolom Pizana.

Srpski internacionalac >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << u timu Verone Boško Janković večerašnji meč odgledao je sa klupe.