Četiri nedeljna remija: Samo Palermo slavio, Atalanta uzela bod Romi

Izvor: Blic, 19.Apr.2015, 17:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Sasuola i Torina odigrali su nerešeno sa 1:1 u prvoj nedeljnoj utakmici 31. kola italijanske Serije A, a zatim su viđena još tri remija, dok je Palermo protiv Đenove trijumfovao sa 2:1.

Prvu utakmicu su obeležila dva jedanaesterca. Zanimljivo je da je prvo defanzivac Torina Kamil Glik u 45. minutu u svom jedanaestercu oborio Antonija Floro Floresa, a onda je u 58. bila obrnuta situacija - tada je Flores načinio prekršaj nad Glikom, pa je arbitar dosudio penal.
Siguran izvođač penala za Sasuolo bio je Domeniko Berardi u prvom minuutu sudijske nadoknade vremena, dok je gol za Torino postigao Fabio Kvaraljela u 59. minutuk, takođe sa bele tačke. Sasuolo posle ovog remija zauzima 12. mesto sa 36 bodova, dok je Torino osmi sa 44.