Borusija prošla dalje ali možda bez Rojsa na Juventus

Izvor: UživoFudbal.com, 04.Mar.2015, 00:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U nastavku takmičenja u Kupu Nemačke svoje mesto obezbedili su Bajer Leverkuzen, Hofenhajm, Borusija Dortmund i Frajburg

Bajer Leverkuzen je tek u drugom produžetku uspeo da sruši Kajzerslautern i pobedi sa 2:0.

Borusija Dortmund je kao gost slavila u Drezdenu protiv Dinama sa 0:2. Oba gola postigao je Ćiro Imobile ali je ekipa Jirgena Klopa skupo platila prolaz u 1/4 finale jer se u 22. minutu povredi nemački reprezentativac >> Pročitaj celu vest na sajtu UživoFudbal.com << Marko Rojs i morao je biti zamenjen. Koliko je bitan ovaj igrač za igru Borusije Dortmund govori podatak da je na 19 utakmica ove sezone postigao 11 golova uz 4 asistencije.

Hofenhajm je lako u gostima slavio sa 0:2 protiv Alena, dok je Frajburg uspeo kod kuće da savlada ekipu Kelna sa 2:1

Nastavak na UživoFudbal.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta UživoFudbal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta UživoFudbal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.