Benfika i Sporting sigurni, Fejsi žuti

Izvor: N1 televizija, 13.Avg.2016, 23:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Benfike pobedom su počeli odbranu šampionske titule u portugalskom prvenstvu.

Ekipa iz Lisabona je slavila na gostovanju Tondeli sa 2:0, a ceo meč za Benfiku odigrao je reprezentativac Srbije Ljubomir Fejsa. Novajlija iz Partizana Andrija Živković zbog povrede nije bio u protokolu.

Gosti su poveli golom Lopeza u 39. minutu, koji je u igru ušao desetam minuta ranije umesto Luisaa. Konačan rezultat postavio je Horta u sudijskoj nadoknadi vremena.
U preostala dva meča u subotu Moreirense i Fereira su igrali 1:1, dok je Sporting na svom terenu savaldao Maritimo sa 2:0. Novajlija Radosav Petrović nije bio ni na klupi tima iz Lisabona.

Porto je u petak slavio u gostima protiv Rio Avea sa 3:1.

Nastavak na N1 televizija...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.