Barsa opet prva, već počeo lov na veštice zbog sudije! (video)

Izvor: Sportske.net, 30.Apr.2016, 22:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rakitić i Suarez presudili brojčano slabijem Betisu, pa se šampion vratio na vrh. Ali, madridski mediji već podatke o sudiji Lahozu objavljuju kao šokantne!

Barselona je odgovorila Realu i Atletiku i sačuvala prvo mesto posle pobede u Sevilji.

Slavili su na "Viljamarinu" protiv Betisa sa 2:0 slomili su otpor domaćina u nastavku.

Oba puta je Leo Mesi asistirao, prvo Rakitiću, a onda i Suarezu desetak minuta pre kraja.

Meč je bio nervozan, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u prvom poluvremenu gotovo da nije bilo ni prilika, a ključni trenutak su bila dva žuta kartona za desetak minuta za Nemca Hajka Vestermana. Posle toga misija Betisa je postala nemoguća, da se odbrane sat vremena sa igračem manje.

Isključenje možete da vidite ovde, čini se da je sudija Lahoz bio u pravu, ali to ga neće spasiti od kritika navijača madridskih klubova.

Naime, ovaj sudija je od poslednjih 12 crvenih kartona šest dao rivalima Barselone.

Uz to, madridski mediji već podsećaju da je Barsa na polovini od poslednjih osam mečeva imala igrača više.

Uz to, navode da ove godine uz Sevilju, Barselona ima najmanje isključenih igrača u Primeri, samo jednog posle 36 utakmica.

Bilo kako bilo, posle pobeda Reala na "Anoeti" i Atletika protiv Raja, Barselona se pobedom vratila na prvo mesto.

Do kraja mora bez suspendovanog Lea Mesija da naredne nedelje pobedi Espanjol i u poslednjem kolu u Granadi kako bi bila sigurna u titulu, pošto ima bolji međusobni skor od Atletika.

Golove iz Sevilje pogledajte ovde, a ovde možete da pročitate izveštaje sa popodnevnih mečeva madridskih klubova.