Bačka ubedljiva protiv Jedinstva

Izvor: FudbalSrbija.net, 30.Sep.2014, 19:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

30.09.2014.

Strelci: Trivunović 15’(penal), Avrić 47’ i Bajić 55’ – Bačka. Isidorović 32’ – Jedinstvo putevi

Bačka: Drinić, Mijić, Klisura, Dukić, Ivković, Radoja, Vukanović (Bajić), Avrić, Zečević (Srđan Ivković), Trivunović, Radovan Ivković (Čeković) .

Jedinstvo putevi: Marinković, Božović, Cvetanović, Đurić, Gojković, Orahovac, Arsić (Mirko Petrović), Čančarević, Ajković (Gajić), Isidorović,  Stefan >> Pročitaj celu vest na sajtu FudbalSrbija.net << Petrović (Janković).

Nakon tri uzastopna poraza ekipa Bačke je stigla do četvrte pobede u prvenstvu,nakon koje opet ide u gornji deo prvoligaške tabele.

Prvo poluvreme je završeno rezultatom 1-1,nakon vođstva domaćeg tima u 15-tom minutu i jedanesterca koji je izveo Trivunović,da bi u 32 minutu izjednačio Isidorović.U drugom delu Bačka brzo stiže do nove prednosti nakon pogotka Avrića u 47 minutu,da bi konačnih 3-1 postavio Bajić u 55 minutu.

Nastavak na FudbalSrbija.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta FudbalSrbija.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta FudbalSrbija.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.