BUNDESLIGA: Lajpcig odoleo Hofenhajmu, do boda u poslednjem minutu (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 28.Avg.2016, 19:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kompletirano je prvo kolo nemačke Bundeslige, a mini iznenađenje je remi u Hofenhajmu između istoimenog kluba i novajlije Lajpciga – 2:2 (0:0).

Novajlija u nemačkoj eliti, ekipa Lajpciga, pobrinula se za novo iznenađenje u uvodnom kolu Bundeslige. Na gostovanju u Hofenhajmu dva puta su se vraćali iz minusa i na kraju kući odneli veliki bod.
Domaćin je poveo u 56. minutu preko Rupa, ali je samo dva minuta kasnije Kajzer izjednačio na 1:1.
BUNDESLIGA: Herta u triler završnici do pobede, Hofenhajm čeka Lajpcig (VIDEO)
Novo vođstvo Hofenhajmu doneo je Ut golom u 83. minutu, ali je u poslednjem minutu Sabitcer doneo bod veliki kao kuća Lajpcigu za veliku radost novajlije u najvišem rangu.

Bundesliga, 1. kolo
Petak, 26. avgust:
Bajern Minhen – Verder Bremen 6:0 (2:0)
(Alonso 9, Levandovski 13, 46, 76pen, Lam 66, Riberi 73)
Hofenhajm – Lajpcig 2:2 (0:0)
(Rup 56, Ut 83 – Kajzer 58, Sabitcer 90+3)

Tablice vam donosi SofaScore – rezultati uživo

The post BUNDESLIGA: Lajpcig odoleo Hofenhajmu, do boda u poslednjem minutu (VIDEO) appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.