Izvor: Press, 21.Dec.2014, 18:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BUNDES: Hofenhajm ponizio Hertu u Berlinu

Fudbaleri Hofenhajma savladali su danas u Berlinu ekipu domaće Herte sa 5:0, u pretposlednjoj utakmici 17. kola nemačke Bundes lige.
Gosti su deklasirali domaćina, pobedu su obezbedili već u prvom poluvremenu, a sedmim uspehom ove sezone ponovo su se uključili u borbu za gornji deo tabele.

Herta je pretrpela deveti poraz i nalazi se na tri boda od zone ispadanja.

Herta - Hofenhajm >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << 0:5 (Bruks 23. autogol, Salihović 26. penal, 39. penal, Šiplok 74, Rudi 84)

U preostalom meču od 17.30 sati sastaju se Frajburg i Hanover.