Severina
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Sudijski ekspert: Ilić je grešio, Severina nije zaslužio crveni

U 172. "večitom" derbiju nije bilo pobednika (2:2), što je više obradovalo Partizan.. Ipak, crno-beli imaju više razloga da upere prstom u glavnog sudiju Pavla Ilića, makar prema rečima sudijskos eksperta Zdravka Jokića. On je, gostujući na TV "Arenasport", istakao da je debitant grešio u nekoliko navrata najveće svetkovine srpskog fudbala. "Sudija koji prvi put sudi, dobro se kretao, dobro sarađivao sa timom. Sem kad je pokazao na korner u poslednjim...

Izvor: B92, 09.Mar.2024, 22:46

Detaljnije >>

DA PAVLE NIJE NAVLAČIO, TAKI BI GA UČAČKAO: Grobari ne znaju da li da tuguju ili da slave

Navijači ogorčeni na glavnog duiju.. Iako su proglašeni od strane kladionica i većeg dela javnosti za autsajdere u 172, Večitom derbiju, fudbaleri Partizan uspeli su da odigraju 2:2 protiv Crvene zvezde na stadionu "Rajko Mitić" i zadrže prvo mesto na tabeli Superlige. Navijači crno-belih ipak žale za pobedom. Posebno zbog isključenja Ksandera Severine u 74. minutu. Sudija Pavle Ilić imao je po njima uticaj na konačin ishod meča. Sramotno suđenje!..

Izvor: SrbijaDanas.com, 09.Mar.2024

Jedina mana večitog derbija – sudija

Glavni arbitar večitog derbija Pavle Ilić pokazao je da nije dorastao za ovakav nivo utakmice, posle pokazanog crvenog karton Ksanderu Severini.

Izvor: Sportal.rs, 09.Mar.2024

Severina u neverici – zaradio crveni karton posle 11 minuta na terenu

Fudbaler Partizana Ksander Severina nakon ulaska sa klupe proveo je na terenu u 172. večitom derbiju samo 11 minuta.

Izvor: B92, 09.Mar.2024

ŽUTA MINUTA SUDIJE ILIĆA: Isključio Severinu, a progledao kroz prste Hvangu (VIDEO)

Crno-beli ostali sa deset igrača.. Fudbaleri Partizana ostali su sa deset igrača na terenu u meču 24. kola Mozzart bet Superlige protiv Crvene zvezde. Glavni sudija Pavle Ilić je dokazao da je u karijeri vodio samo 14 mečeva Superlige Srbije. Tokom celog meča arbitar je bio nesiguran nervirao igrače na terenu, a sve je krunisao potezom u 74. minutu meča. Posle duela Severine i Endiajea dodelio je drugi žuti karton igraču Partizana. Prvotimac...

Severina marširala sa ženama u Zagrebu, dobila i poklon koji je posebno raznežio (FOTO, VIDEO)

Hrvatska pevačica Severina zajedno sa drugim ženama u Zagrebu učestvovala je u Noćnom maršu povodom Dana žena.

Izvor: Danas, 09.Mar.2024

"ONA JE SVE ŠTO MUŠKARCI MRZE" Vedrana Rudan bez zadrške iznela mišljenje o Severini:"Žele je, a ne mogu je imati"

Književnica Vedrana Rudan neretko izazove burne reakcije javnosti svojim izjavama, a sada je prokomentarisala pevačicu Severinu Vučković.

Izvor: Blic, 08.Mar.2024, 15:51