Izvor: Blic, 24.Sep.2016, 21:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Premijer liga BiH: Krupa nakon preokreta slavila u gostima

Fudbaleri Krupe i Vrbasa upisali su pobede u utakmicama 10. kola Premijer lige BiH.

Krupa je u gostima nakon preokreta slavila protiv Čelika u Zenici.

Poveli su domaći preko Markovića u 24. minuti, a izjednačio je Kajkut u 45. Gol odluke za pobedu Krupe rezultatom 2:1 postigao je Ljubenović u 85. minutu.

Radnik je u Tuzli, pobedio Slobodu sa 1:0, a gol odluke postigao je Martinović u 17. minutu.

U preostala dva meča Vitez - Olimpik 0:0, Zrinjski >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << - Mladost DK 2:1.

Sutra igraju: Široki - Sarajevo (19) i Željezničar - Metalege (19).

Tabela: Zrinjski 23, Radnik 18, Sarajevo 16 (-1), Krupa 15, Mladost DK 15, Sloboda 15, Široki 12 (-1), Željezničar 12 (-1), Vitez 12 (-1), Metalege 8 (-1), Olimpik 5 (-1), Čelik 5 bodova.