Kategorije
Vaš glas
U fokusu
Regioni
Izvori


Kako izgleda to?

Arhiva

Korisnicki servisi

Naši sajtovi

Prijatelji sajta


Mesić: Sanaderov paralelni sistem  

31.Mar.2010, 02:00, Izvor: B92, Beta      Mesić: Sanaderov paralelni sistem

Zagreb -- Bivši predsednik Hrvatske Stjepan Mesić izjavio je da najnovije afere pokazuju da je u vladi Ive Sanadera postojala dvostruka linija komandovanja.

"Sanader je s jedne strane poštovao institucije, a s druge strane je imao pouzdanike preko kojih je radio ono za šta sada u vladi tvrde da nisu znali, a ove se afere, poput 'Ine' ili 'Podravke', uvek vežu uz taj paralelni >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sistem", rekao je Mesić komentarišući hapšenje bivšeg potpredsednika Vlade Damira Polančeca zbog malverzacija u kompaniji "Podravka".

Tokom predavanja studentima Filozofskog fakulteta u Zagrebu, Mesić je rekao da očekuje da će ona biti "razotkrivena u proceduri", preneli su hrvatski mediji.

Govoreći o regionalnoj saradnji, Mesić je rekao i da je s predsednikom Srbije Borisom Tadićem sarađivao bolje nego s bivšim premijerom Vojislavom Koštunicom.

Takođe je ocenio da nije dobro da Srbija izbegava regionalne skupove zbog Kosova.

Nastavak na B92...   
Losa vest 0 Dobra vest 0 I drugi pišu o ovome:

Radio Televizija Vojvodine: Mesić: Dvostruka linija komandovanja u Sanaderovoj vladi



Mesić: Sanader radio iza leđa?  

31.Mar.2010, Izvor: Vesti-online.com Mesić: Sanader radio iza leđa?

Bivši predsednik Hrvatske Stjepan Mesić izjavio je da najnovije afere pokazuju da je u vladi Ive Sanadera postojala dvostruka linija komandovanja.

Nastavak na Vesti-online.com... Losa vest 0 Dobra vest 0

Hapse Polančeca, ciljaju Sanadera  

01.Apr.2010, 00:10, Izvor: Blic Hapse Polančeca, ciljaju Sanadera

Hapšenje Damira Polančeca, bivšeg vicepremijera Hrvatske i ministra privrede u vladi Ive Sanadera, pojačalo je uverenje hrvatske javnosti da je akcija policije u vezi s aferom „Podravka“ tek uvod u istragu protiv bivšeg premijera. Hrvatski mediji navode da je Polančec navodno prijateljima kazao da je prava meta Sanader, a da je on samo žrtva. Ivo Sanader je bio upućen u privatizaciju...

Nastavak na Blic... Losa vest 0 Dobra vest 0



Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti

Dodajte komentar

Anti-SPAM zaštita: koliki je zbir brojeva jedan i dva?
(uneti brojku slovima, na primer: PET)


Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !