Muškarci pozajmljuju kozmetiku od žena!
08.Avg.2012, 06:02, Izvor: Kurir
Na spremanje za večernji izlazak spremni su da potroše podjednako mnogo vremena kao i njihove bolje polovine
I muškarcima je danas, kao i ženama, izgled postao veoma bitan. Nova studija pokazala je da je sve više pripadnika jačeg pola, koji redovno koriste preparate za negu lica i tela kako bi izgledali što bolje. Veoma često se u kupatilu posluže nekim ženskim proizvodima, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << a njih 34 odsto n stidi se to da prizna.
Na spremanje za večernji izlazak spremni su da potroše podjednako mnogo vremena kao i njihove bolje polovine. Veliki broj njih depilira telo, a obrve čupa trećina ispitanih.
Kako bi pripremili ten pre odlaska na plažu ili održali boju posle letovanja, čak deset odsto muškaraca odlazi u solarijum, a kako bi prikrili nedostatke na licu, čak 11 posto služi se korektorom.
Nastavak na Kurir...
| Pročitaj ovu vest iz drugih izvora
0
0
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.