Naomi Vots kao princeza Dajana
09.Feb.2012, 22:51, Izvor: BanjalukaLive.com
Australijska glumica Naomi Vots glumiće princezu Dajanu u novom biografskom filmu o nesuđenoj britanskoj kraljici, prenosi AP.
U Britanskom studiju "Ekos films" navode da će film "Caught in Flight" (Uhvaćen u letu) biti fokusiran na dvije posljednje godine života princeze koja je 1997. poginula u saobraćajnoj nesreći u Parizu.
Režija filma, koji će početi sa snimanjem krajem godine, povjerena je njemačkom reditelju Oliveru Hiršbigelu, široj publici najpoznatijem po ostvarenju "Utergang" o posljednjim danima Trećeg Rajha u Hitlerovom bunkeru. Scenario potpisuje Stiven Džefriz (The Libertine).
Prema riječima producenata, film prikazuje "kako istinska lična sreća koju po prvi put pronalazi"
Nastavak na BanjalukaLive.com...
| Pročitaj ovu vest iz drugih izvora
0
0
Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !