Bekama gađali limenkom piva

Izvor: Sportal.rs, 08.Mar.2012, 20:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LA Galaksi remizirali su u Torontu protiv istoimenog domaćina u prvom meču četvrtfinala KONKAKAF Lige šampiona (2:2), a zvezda gostiju Dejvid Bekam bio je na meti navijača kanadskog tima.
Pogledaj vesti o: Pivo

Nastavak na Sportal.rs...

Bekama gađali limenkom

Izvor: B92, 08.Mar.2012

U prvoj utakmici četvrtine finala KONKAKAF Lige šampiona Los Anđeles Galaksi i Toronto odigrali su nerešeno 2:2 (2:1)...Domaći tim je golovima Džonsona i Silve u dvanaestom i sedemnaestom minutu stigao do dva gola prednosti. Klub iz Kalifornije je smanjio prednost domaćina preko Magija u 29. minutu...Jedan...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.