Kategorije
Vaš glas
U fokusu
Regioni
Izvori


Kako izgleda to?

Arhiva

Korisnicki servisi

Naši sajtovi

Prijatelji sajta


Uhapšene još dve osobe zbog malverzacija sa invalidskim penzijama  

28.Jul.2010, 16:02, Izvor: SrbijaNet.rs     

U nastavku akcije na suzbijanju korupcije u nezakonitom dobijanju invalidskih penzija pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije i Policijske uprave u Somboru uhapslili su Janoša Baloga (50) i Željka Spasića- (42) iz Kule zbog postojanja osnove sumnje da su izvršili krivično delo

Nastavak na SrbijaNet.rs...   
Losa vest 0 Dobra vest 0 I drugi pišu o ovome:

S media: Nastavak akcije "Morava"



Nastavak suzbijanja korupcije  

28.Jul.2010, Izvor: S media Nastavak suzbijanja korupcije

U nastavku akcije na suzbijanju korupcije u nezakonitom dobijanju invalidskih penzija pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije i Policijske uprave u Somboru uhapslili su Janoša Baloga (50) i Željka Spasića (42) iz Kule zbog postojanja osnove sumnje da su izvršili krivično delo davanje i primanje mita, saopšteno je danas iz MUP-a.
Policija...

Nastavak na S media... Losa vest 0 Dobra vest 0



Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti

Dodajte komentar

Anti-SPAM zaštita: koliki je zbir brojeva jedan i dva?
(uneti brojku slovima, na primer: PET)


Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !