UŽIVO: Radnički (KG) - Partizan 0:2 (89. minut) Škuletić rešeta Kragujevčane

Izvor: Vesti-online.com, 21.Sep.2014, 18:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Golovima Petra Škuletića u 11. iz penala i 18. minutu, Partizan vodi 2:0 u Kragujevcu protiv Radničkog, u šestom kolu Jelen Super lige.

Petar Škuletić (Foto: Arhiva)

Partizanu ovaj susret dolazi posle odličnog rezultata, remija sa Totenhemom, na startu Lige Evrope, dok je četa Dragoljuba Bekvalca, posle samo boda u prva četiri kola, prošle nedelje konačno upisala pobedu, na gostovanju >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Voždovcu.

83. minut - Za crno-bele debituje doskorašnji fudbaler Kragujevčana Ivan Petrović. Zamenio je Andriju Živkovića.

76. minut - Odlična prilika za Partizan. Branko Ilić je šutirao glavom posle centaršuta Živkovića, ali pored stative golmana Trifunovića.

71. minut - Još jedna izmena u redovima crno-belih, ali sada prinudna. Drinčić se uhvatio za zadnju ložu i tražio da napusti igru, a Nikolić je reagovao uvođenjem Saše Ilića.

66. minut - Talentovani Danilo Pantić ustupa mesto iskusnom Danku Lazoviću.

61. minut - Pokušao je Marko Perović, nekadašnji as Crvene zvezde, sa 30 metara. Šutirao je jako, ali zamalo neprecizan.

51. minut - Partizan bolji rival i u nastavku. Crno-beli sigurno koračaju ka šestoj pobedi u šampionatu i povratku na lidersku poziciju.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme. Odmah na startu Škuletić je imao priliku za het-trik, ali je Trifunović zaustavio udarac napadača Partizana.

45+2. minut - Završeno je prvo poluvreme.

42. minut - Branko Ilić je pokušao iz daljine, ali nije bilo promne rezultata. Sigurna igra crno-belih.

37. minut - Pokušavaju domaćini da nešto više učine, ali njihovi napadi su jalovi.

30. minut - Sigurnom igrom, Partizan čuva 2:0. Domaćin nemoćan.

18. minut - GOOOL - Partizan vodi 2:0. Sjajna akcija crno-belih. Živković je petom dodao Grbiću, koji je napravio nekoliko lažnjaka, pobacao Kragujevčane na zemlju, a onda dodao Škuletiću, koji je bio precizan. Protesti Bekvalca i domaćih igrača.

11. minut - GOOOL!!! Petar Škuletić za vođstvo Partizana. Siguran realizator sa bele račke bio je napadač crno-belih.

10. minut - Penal za Partizan posle faula nad Vulićevićem.

9. minut - Marko Perović je šutirao iznad gola posle slobodnog udarca.

5. minut - Petar Škuletić je pokušao glavom posle kornera, ali je napadač Partizana šutirao pored gola.

4. minut - U Kragijevcu, po lepom vremenu, okupilo se oko 5.000 gledalaca. Pokušao je Nikola Drinčić sa 35 metara, ali je Trifunović odbio loptu u korner.

1. minut - Utakmica na "Čika Dači" je počela.