UŽIVO: Partizan - Totenhem 0:0 (45. minut)! Pritisak gostiju

Izvor: Vesti-online.com, 18.Sep.2014, 20:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan kreće u pohod na Ligu Evrope. Na startu najteži mogući protivnik - Totenhem. Da li crno-beli mogu da iznenade londonske "pevce"? Ostanite uz portal Vestionline i saznajte iz minuta u minut dešavanja sa stadiona u Humskoj.

Saša Ilića predvodi Partizan na meču sa Totenhemom (Foto: Arhiva)

Iako je Totenhem stigao bez nekoliko važnih igrača: Adebajora, Čadlija, Rouza, Dembelea, nema sumnje da izabranike Marka Nikolića >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << očekuje težak zadatak.

42. minut - Nema uzbuđenja u Humskoj. Totenhme napada, Partizan napada, ali bez prilika za gol.

34. minut - Prvi žuti karton na meču dobio je Tauzend.

30. minut - Saša Ilić je pokušao šutem sa 15 metara, ali lopta je otišla iznad gola.

29. minut - Kejn je pokušao posle gužve u šesnaestercu Partizana, ali je šutirao pored gola.

25. minut - Danko Lazović je imao veliku šansu posle smušene intervencije odbrane gostiju, ali je Fertongen spasio siguran gol.

21. minut - Partizan se odlobodio pritiska gostiju i sve češće ugrožvaju gol Uga Lorisa.

16. minut - Lazović je pokušao posle prodora Vulićevića, ali pored gola je šutirao napadač Partizana.

15. minut - Solo prodor Grbića, ali su odbrambeni igrači gostiju otklonili opasnost.

12. minut - Sve jači pritisak Totenhema.

9. minut - Totenhem ima incijativu, Partizan ne srlja.

4. minut - Drinčić je ubacio loptu u šesnaesterac Totenhema, ali je Fertongen uspešbo intervenisao.

2. minut - Već na startu meča Tauzend je pogodio prečku gola Partizana. Sreća uz Lukača i Partizan.

1. minut - Utakmica je počela.

SASTAVI

PARTIZAN: Lukač, Vulićević, Ćirković, Stanković, Volkov, B. Ilić, Drinčić, S. Ilić, Grbić, Pantić, Lazović.

TOTENHEM: Loris, Fertongen, Lenon, Paulinjo, Voker, Taunzend, Facio, Stambuli, Dejvis, Kejn, Bentaleb.
Pogledaj vesti o: Partizan,   London

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.