UŽIVO: Partizan - Napredak 1:0 (poluvreme)! Lazović vodi ka tituli

Izvor: Vesti-online.com, 23.Nov.2014, 18:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Golom iskusnog Danka Lazovića, na centaršut Nikole Ninkovića, crno-beli su u 36. minutu poveli u Humskoj protiv Napretka!

Petar Škuletić, Petar Grbić i Saša Marković pred još jednom bitkom

Napredak je protekle sezone oduzeo crno-belima 5 bodova i bio najveći krivac što je titula šampiona završila u Ljutice Bogdana.

45+2. minut - Kraj prvog poluvremena.

43. minut - Dobra akcija Ilića i Drinčića, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Škuletić iz prve, iz vrlo dobre situacije, pravo u Popovića.

36. minut - GOOOOOOL!!! 1:0 za Partizan, strelac Danko Lazović. Ninkoviće je sjajno centrirao sa leve strane, a Lazović sa sedam metara rutinski, glavom, matirao golmana gostiju.

31. minut - Marko Gobeljić je zaradio žuti karton zbog grube igre.

26. minut - Ponovo je Drinčić "zategao" sa 25 metara, Popović krajnjim naporom odbio loptu, a Danko Lazović je uhvaen u ofsajdu.

21. minut - Prečka čuva "čarapane". Petar Škuletić je opalio po lopti iz sve snage, ipak, pogodio je okvir gola.

19. minut - Bakljada na južnoj tribini. Dim se nadvio nad Lukačevim kaznenim prostorom, ali arbitar nije prekinuo igru.

15. minut - Otvorena igra. Napada Partizan, ali gosti nemaju nameru da se samo brane.

9. minut - Nikola Drinčić je oprobao udarac sa oko 20 metara, ali je ponovo čuvar mreže gostiju ukrotio loptu.

6. minut - Šut Nikole Ninkovića išao je u okvir gola, ali je popović odlično intervenisao.

4. minut - Oko 3.000 navijača okupilo se na stadionu u Humskoj ulici.

1. minut - Utakmica je počela.

SASTAVI TIMOVA:

PARTIZAN: Lukač, B. Ilić, Ćirković, Stanković, Volkov, Drinčić, Ninković, Marković, S. Ilić, Lazović, Škuletić.

NAPREDAK: Popović, Cvetković, Frimpong, Janičić, Urošević, Stanojević, Lazić, Gobeljić, Trujić, Mama Ndiaje, Božović.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.