UŽIVO: Banvit - Partizan 64:58 (28. minut)! Domaćin se opet odlepio

Izvor: Vesti-online.com, 26.Nov.2014, 20:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sa dve trojke Andrića, Partizan drži priključak protiv Banvita, u sedmom kolu Evrokupa. Pre početka utakmice, košarkaši Banvita istakli transparent na kojem je slika ubijenog navijača Crvene zvezde Marka Ivkovića uz natpis "Žao nam je zbog vašeg gubitka".

Milenko Tepić, najbolji igrač Partizana na meču protiv Banvita

Turski tim, koga trenira srpski stručnjak Zoran Lukić, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << ima skor 5-1, dok su izabranici Duška Vujoševića imaju samo jednu pobedu, uz pet neuspeha.

28. minut - Banvit se, poenima Dragičevia, opet odlepio na +8 - 56:48. Milutinov smanjuje na 64:58. Dejvis koš plus bacanja, za +9 - 67:58.

27. minut - Roland iz kontre za +6 Banvita - 62:56.

26. minut - Veremenko ponovo odlepio domaće  - 59:54. Bogdanović postiže 10. poen - 58:56. Simons za +4 domaćina.

25. minut - Dejvis postiže poena za Banvit posle nekoliko minuta posta - 57:54.

23. minut - Milutinov je dobio četvrtu faul, hendikep za Partizan. Dve trojke Andrića za samo minus 1 - 55:54 za Banvit.

22. minut - Trojka Luke Bogdanovića za 51:45.

21. minut - Veremenko sa linije bacanja povećava prednost Banvita.

20. minut - Poluvreme 49:42 za Banvit.

19. minut - Poeni razigranog Dejvisa. Gagić ne da da se Banvit odlepi, šest poena centra Partizana - 48:42.

18. minut - Novi poeni Dragičevića za maksimalnih +8 - 46:38. Bogdanović smanjuje.

17. minut - Mehija povećava sa linije slobodnih bacanja - 42:36.

16. minut - Sedam vezanih poena Dejvisa za +6 Banvita - 40:34. Tepić smanjuje sa linije slobodnih bacanja.

15. minut - Dve trojke Banvita, za +4 domaćina - 36:32. Tepićev već 13. poen.

14. minut - Treća trojka Tepića, za 31:32.

12. minut - I dalje neizvesno u Bandirmi. Dobar otpor srpskog šampiona.

10. minut - Simons pogađa trojku za nov vođstvo Banvita - 24:23. Tepić sa liniej slobodnih bacanja dovodi Partizan u vođstvo - 24:25. Kraj prve četvrtine. Minimalna prenost crno-belih - 24:25.

9. minut - Novi poeni Eda Murića. Već 11 poena krila Partizana.

8. minut - Luka Bogdanović postiže poene za izjednačenje - 19:19. Mehia ponovo dovodi domaćina u vođstvo - 21:19.

7. minut - Već 12 poena Dragičevića.

6. minut - Dobar početak Partizana. Kod domaćina Dragičević postigao već devet poena.

4. minut - Milenko Tepić postigao i drugu trojku na meču, treću za Partizan.

3. minut - Nova trojka Partizana, precizan je bio Tepić.

2. minut - Murić postiže prvu trojku na meču. Dragićević postigao svih sedam poena turskog tima.

1. minut - Utakmica je počela. Dragičević postiže prve poena za Banvit. Izjednačuje Milutinov. Novi poeni crnogorskog reprezentativca.

Minut ćutanja pre početka utakmice povodom smrti navijač Zvezde Marka Ivkovića. Mukla tišina u Bandirmi. Nijedan jedini zvižduk nije se čuo.

Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.